english,   español,   deutsche,   français,   português,   український,   український Ця сторінка на eustudiesweb.com český русском română polsku беларускай

Філософія Приватного Бджільництва

Переклад Анни Matesh

email address

Багато рішень щодо обладнання або методів, залежать від вашої особистої філософії життя і вашої особистої філософії бджільництва. Деякі люди довіряють природі більше і покладаються на Творця в цій праці. Деякі більш зацікавлені в збереженні своїх бджіл здоровим за допомогою хімічних речовин та процедур. Ви повинні вирішити, яка ваша позиція з цього питання.

Органіка

Якщо ви з тих, хто приймати трав’яні засоби захисту, перш ніж бігти до лікаря, ви, ймовірно, потрапляєте в цю категорію. Справжня органіка забезпечує повноцінне лікування. Деякі скажуть, що це не можливо, але є багато людей, в тому числі і я це роблю. Багато з них в Інтернеті і допомагають один одному через нього. Після того, що є “м’які” методи лікування, такі як ефірні масла і FGMO, а потім трохи більше “жорсткою” процедури, такі як мурашина кислота і щавлева кислота для Varroa.

Хімія

Якщо ви з тих, хто біжить до лікаря за антибіотиками як тільки у вас нежить, ймовірно, це більш ваша категорія. Деякі в цій групі лікуються для профілактики. ІМО мудріші лікуються тільки тоді, коли це необхідно. Велика частина останніх досліджень показує, що лікування для профілактики викликає опір до хімічних речовин з боку шкідників і не допомагає вулику, а лиш зашкоджує. Хімічне накопичення у воску від Cumaphos (Перевірте Mite) і флувалінат (апистана), який використовується для Varroa кліщів, є підозра, що причиною високих темпів supersedure, і як відомо, є причиною безпліддя у трутнів і маток.

Наука проти мистецтва

“Ті, хто звик судити по почуття не розуміють процес міркування, бо вони зрозуміли б, на перший погляд і не звикли шукати принципів. А інші, навпаки, хто звик міркувати від принципів, які не взагалі розуміють питання почуття, шукає принципи і будучи не в змозі побачити з першого погляду ». – Блез Паскаль

Якщо ви бачите бджільництві як мистецтво або ви бачите його як наука це змінить вашу перспективу набагато. Я думаю, що це трохи інше, але так як бджоли цілком здатні виживати самі по собі і так як ми дійсно не можемо змусити їх робити що-небудь, я бачу це як більше мистецтва, де ви працюєте з бджолами природних тенденцій, щоб допомогти їх і самі.

Це також здатність бачити інтуїтивно всю картину, замість того, щоб бачити кожен окремий шматок, як ніби він стоїть осібно.

Шкала

Це ще одна річ, яка змінює вашу філософію на багатьох речах. Коли у вас є час, щоб провести з вуликів і вуликів знаходяться у вашому дворі, то методи, які вимагають, щоб зробити щось щотижня не є великою проблемою. Наприклад, коли я осирочу в моєму власному дворі, я не заперечую, якщо він приймає три поїздки в вулику, щоб зробити це, якщо це покращує прийняття. Але якщо це не в дворі 60 миль, я хочу зробити щось у свій час і бути зроблено. Те ж саме відноситься і до числа вуликів. Якщо у вас є тільки два вулика для рішення з певного питання, ви можете не проти того, наскільки складно це. Коли у вас є сотні вуликів, щоб мати справу з, ви повинні мати обтічну систему. причини бджільництві

причини бджільництві

Багато з ваших рішень буде керуватися цим. Якщо у вас є бджоли в якості домашніх тварин у вас є інший порядок денний, ніж коли ви тільки заробляєте від них на життя.

Michael Bush

email address

Copyright 2006 by Michael Bush

Bush Bees Home